Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nie chcę nic mówić ale Kardas pisząc "przyszły tłumy" i wyłapując najmłodszych jak sądzę uczestników na zdjęciach, tak aby odmłodzić towarzystwo, chyba sobie specjalnie jaja zrobił :)
już oceniałe(a)ś
16
1
Ach ta dzisiejsza młodzież :D
już oceniałe(a)ś
16
1
Byłem na tym spotkaniu. Tłumów nie było w porównaniu z wieloma spotkaniami przedstawicieli prawicy, które miały miejsce w I LO. Tam często ludzie nawet tłumnie stali, bo nie było miejsc siedzących, a tu jeszcze trochę wolnych krzeseł nawet było. Cóż, na spotkania pewnych opcji reporterzy GW nie docierają. Większa część młodych ludzi, która była na sali sądząc po ich pytaniach i po dyskusji już po spotkaniu była z opcji zdecydowanie antyKODowych. A propos młodzieży - bardzo interesującą wypowiedzią Kijowskiego była właśnie ta w której stwierdził, że chcąc odmłodzić KOD zwrócił się do środowisk lewicowych o wsparcie swojej inicjatywy i wtedy okazało się, że ta młodzież lewicowa już jest właśnie w KOD. Wielokrotnie podkreślano podczas spotkania, że KOD ma prawo się odwoływać do organów Unii Europejskiej, bo wejscie do UE zdecydowanie poparła większość Polaków. Jak jest UE demokratyczna w swoich decyzjach to wszyscy wiemy... Prawdziwą wpadkę Kijowski zaliczył jednak powtarzając kilkakrotnie, że do postawienia prezydenta przez Trybunałem Stanu potrzebnych jest tylko 2/5 głosów Zgromadzenia Narodowego. Cóż.... Ogólnie jednak sam Kijowski wypadł dość pozytywnie, bo oprócz sporej mieszanki papki demagogiczno/wyborczej (te zachwyty nad PO...) stwierdził, że powinien istnieć kodeks (w tym etyczny) dla kandydatów do parlamentu, który każdy kandydat winien wypełnić, żeby można go było rozliczyć z postawy i obietnic w trakcie kadencji, złożył także solenne zapewnienie, że KOD nigdy nie będzie startował jako ugrupowanie do parlamentu i że KOD nie będzie także tranpoliną do zajmowania w przyszłości jakichkolwiek stanowisk w jakimkolwiek rządzie.
@marcin.grzegorz Tylko cztery sprostowania. 1. Młody lekko antyKODowy był tylko jeden. 2. Akapit o Unii - co ma zdanie pierwsze do drugiego? Jedno i drugie - osobno - jest prawdą. 3. "2/5 Zgromadzenia" - zwykłe przejęzyczenie, nie "prawdziwa wpadka" - mówił bowiem jednocześnie o "większości", czyli wiadomo, że miał 3/5 na myśli. 4. Nie było żadnych zachwytów nad PO!!!
już oceniałe(a)ś
1
2
@cromio Ad 1 no nie wiem, większość młodych mężczyzn znam raczej z innych spotkań, nawet dwie młodsze panie siedzące niedaleko mnie były antykodowe, pozostałe młodsze panie były proKodowe. Jeżeli miałbym oceniać do 3/4 osób, które były młodsze niż hm... 30 było raczej anty, za to prawie 100% powyżej 40-tki pewno było za, abstrahując od jednego dziwnego pana. Ad 2 Ma UE i to do tego, że prowadzący podkreślając tę większość osób, która opowiedziała się za wejściem Polski do mało demokratycznej Unii Europejskiej jakoś łatwo w tym momencie zapomina, że większość osób również wybrało kogoś tam w ostatnich wyborach... jedna większość jest lepsiejsza od drugiej większości? Ad 3 Zgoda - niech będzie kilkakrotne przejęzyczenie Ad 4 Było kilkakrotnie podkreślane, że błędy w PO były przypadkowe, jednostkowe i nie były wystąpieniem przeciwko systemowi demokracji - a czym było do jasnej-ciasnej wmeldowanie dwóch ponadliczbowych sędziów do owego Trybunału pod koniec kadencji? Coś pan Kijowski się "ślizgnął" choćby po tej kwestii, a przecież nie był to jeden wyczyn niszczący demokratyczne systemy państwa, można choćby przypomnieć antydemokratycznej zachowania elit PO, gdy nawoływano swoich zwolenników do bojkotu referendum.... zgodzimy się, że był w tym momencie oceniania PO Kijowski jednostronny? A i a propos przejęzyczeń - ze strony prowadzącej dowiedzieliśmy się, że stan wojenny wybuchł w 1980 roku.... ot mała pomyłka o rok.
już oceniałe(a)ś
2
2
Gdy widzę zdjęcie nr 33 to przypomina mi się piosenka, którą zapewne Ci państwo pamiętają ze swojej młodości : "Co tak dudni co tak grzmi niebo huczy ziemia drży czy wichura groźna dmie czy to burza idzie nie! to idzie młodość , młodość, młodość i śpiewa..." www.youtube.com/watch?v=0QBcJAWBkPY Sama egzekutywa PZPRowska, plus paru oszołomów bojących się, że im PiS cokolwiek zabierze :) Brawo Toruń, nie dajmy się manipulantom!
już oceniałe(a)ś
8
1
Drogi Panie Dziennikarzu, bardzo ładne zdjęcia, wszystkie podobne, ale gdzie te tłumy??? Troszeczkę rzetelności dziennikarskiej !!!! Bardziej pasuje określenie ze było to towarzystwo wzajemnej adoracji sponsorowane przez George Sorosa.
@aleksander7777live dziennikarz pomylil sie to nie byl tlum tylko tlumoki
już oceniałe(a)ś
0
0
młodzież lat 60
już oceniałe(a)ś
6
1
Czyli KOD to jednak Uniwersytet Trzeciego Wieku.... Jadą na aerobik 27.02 do Warszawy? Ruch na świeżym powietrzu jest im bardzo potrzebny.
już oceniałe(a)ś
4
0
ubeckie mohery
już oceniałe(a)ś
5
1