2/7
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia

MIKOŁAJ KURAS

Mieczysław Babalski
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Do sklepu chodzę tylko po sól. Zdrowa żywność kontra chemia
Komentarze
"Na świecie jest coraz większy problem z bakteriami E.coli. Gdy zwierzętom podaje się antybiotyk, kał się nie rozkłada w glebie i rośliny go wchłaniają. I te bakterie E.coli, które są zagrożeniem dla naszego zdrowia, są wszędzie. W USA cała żywność jest już poddawana promieniowaniu, żeby zabić bakterie. Dlatego ludzie są otyli, bo gdy poddasz promieniowaniu żywność, to ona nie ma normalnej energii. Jest całkowicie rozwalona. Organizm może z niej robić tylko substancje zapasowe. To duży problem." Ludzie, wy to serio zamieszczacie na stronie i potem chcecie żeby za to płacić?
@prenumerator666 To nie płać Pan i nie komentuj bez sensu !
już oceniałe(a)ś
0
3
@prenumerator666 dokładnie, nonsens z magla, W sumie pozytywny gość, tylko niepotrzebnie mówi o sprawach, na których sie nie zna
już oceniałe(a)ś
3
0
@totutotam
Jestem sceptykiem ale i trochę wiedzy na te tematy mam. Jak mam "wierzyć" w cokolwiek, co on mówi, jeśli znaczna część jego wypowiedzi to takie bzdury?
już oceniałe(a)ś
2
0
Mieszanie ze sobą informacji prawdziwych i fałszywych jest bardzo szkodliwe dla wiedzy prawdziwej. "Ekologia" tego typu to bzdura. Ani "polska", ani "eko" nie gwarantuje zdrowia w większym stopniu niż rozsądna, urozmaicona dieta.

Dziś wszyscy mamy szansę żyć prawie po 100 lat, pomimo tego, że wokół nas jest świat daleki od natury. Wystarczyła higiena i medycyna, no i oczywiście umiar w przyjemnościach, które rujnują nasze zdrowie oraz minimum aktywności fizycznej.

Na haśle "eko", "polskie lepsze" i różnych "anty" kasę trzepią cwaniacy.

Zalecam nie wagarowanie w szkołach na lekcjach biologii, chemii, fizyki a potem przez całe życie staranne dobieranie źródeł, które rzetelnie nas będą informowały o skutkach badań naukowych.

Najważniejsze - nie wsłuchiwać się w opowieści ludzi, którzy bezpośrednio lub pośrednio uzyskują z takiej działalności pieniądze. To są lobbyści i naturalne jest, że "mają prawo" coś swojego reklamować a nawet... kłamać. I nie da się tego im zabronić.
już oceniałe(a)ś
4
0
Wciaż podaje za przykład Australię i Nowa Zelandię. Ciekawe, czemu? Bo trudno sprawdzić? Otóż, mieszkam w Australii i to, co ten pan mówi, to nieprawda. Wcale nie ma tak wiele upraw ani sklepów ekologicznych, a czarno białych krów dajacych mleko A1 jest mnóstwo!
już oceniałe(a)ś
4
0
Utknęłam na początku wypowiedzi. Skoro to "coś" jest w wodzie, to jak rolnictwo ekologiczne ma sobie z tym poradzić?
już oceniałe(a)ś
3
0
boże, za co ja płacę :/
już oceniałe(a)ś
1
0
Ciagle podaje za przykład Australię i Nowa Zelandię. Ciekawe czemu? Bo trudno zweryfikować? Otóż, mieszkam w Australii i to, co ten pan mówi, to nieprawda! Wcale nie ma tak wiele upraw lub sklepów ekologicznych, za to czarno-białych krów dajcych mleko A1, całe mnóstwo!
już oceniałe(a)ś
1
0
Patriota Roku.
już oceniałe(a)ś
1
1
Trochę prawdziwych informacji, ale niewiele . Pracuje w branży Eko od czterech lat jako pośrednik i jestem bardzo zadowolony firma rośnie a moi dostawcy się stale rozwijają. Gdybym miał taki staż jak ten Pan to byłbym potentatem na rynku produktów ekologicznych.
@Radek Radek Ale nie kazdy pragnie byc potentatem. Ekologia to tez sposob myslenia. NIe dla zachlannosci, nie dla jeszcze wiecej, jeszcze wiecej i jeszcze wiecej.
już oceniałe(a)ś
2
1
Tematy ważne dla Torunia
Strajk kobiet w Toruniu
Koronawirus
Historia Torunia
Starówka w Toruniu
Magazyn Kuchnia
Ludzie