Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie rozumiem dlaczego Gazeta wpisuje się w ten idiotyczny, nadymany przez miernych polityków ,spór między miastami. Jestem z Torunia, ale mam dużo sympatii i szacunku dla mieszkańców Bydgoszczy. To miasto jest zupełnie inne niż Toruń, ale też ma piękne miejsca. Co więcej nie ma co się oszukiwać to Bydgoszcz, a nie Toruń jest regionalnym motorem biznesu. Dlaczego przynajmniej Gazeta nie może promować idei porozumienia i współpracy pomiędzy miastami, która wyszłaby na dobre i nam i Bydgoszczy??????????????? Sorry, ale taki mamy układ geopolityczny regionu, nie uda się przenieść Torunia, ani Bydgoszczy w inny koniec Polski, więc może warto nauczyć się razem żyć. Za ten zestaw zdjęć - wstyd, Gazeta zeszła do poziomu politycznej hałastry, która nie mając kapitału intelektualnego, usiłuje robić kariery podsycając animozje. Jako mieszkance Torunia, pozostaje mi po prostu przeprosić Bydgoszcz, za ten wyczyn toruńskiego oddziału Gazety.
  @ariadna100 A ja jestem z Bydgoszczy i mimo Twojego torunskiego pochodzenia podzielam Twoje zdanie. Nie mogę pojac o co my się klocimy.... Wystarczy poczytać inne posty aby odnieść wrazenie, ze to jaks choroba psychiczna.....
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  mieszkam w Bydgoszczy i LUBIĘ TO :) miejmy dystans
  @weys Tak trzymać. Dobrze, że na tym forum są jeszcze inni bydgoszczanie niż chamy pokroju rufusa3 i reszty z pod znaku "metropolii bydgoskiej".
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  jak was to smieszy, to posmiejcie sie z faktu, ze na mostek na Chrobrego w Toruniu mowi sie Garbaty Mostek! podobne poczucie humoru do tego zaprezentowanego w tym artykule! dno
  już oceniałe(a)ś
  29
  10
  Można wiedzieć jakie autor miał intencje w pisaniu tego artykułu, a właściwie w wysileniu się i skomentowaniu poszczególnych zdjęć? Jaki to daje obraz na "zacieśnianie" i "zbliżanie" się obu miast do siebie, co wydaje się być nieuniknione. Czemu ma służyć taki marny artykuł? Że bydgoszczanie mają kompleksy, wstydzą się swojego miasta czy po prostu są idiotami? Szkoda słów na takie buble :p
  @gorrrbi Ma pokazać, że o dziwo są w Bydgoszczy ludzie, którzy mają dystans do siebie i swojego miasta, co zostało wyraźnie napisane na samym początku artykułu.
  już oceniałe(a)ś
  13
  6
  @chton zgadzam się z Tobą
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  KRAKÓW TO STAN UMYSŁU - tak brzmi oryginał (z kampanii reklamowej Krakowa - KRK) opcom.pl/2013/05/krakow-to-stan-umyslu/ z którego beszczelnie skopiowano tytułowe hasło - ciekawe czy za zgodą prawdziwych autorów krakowskiego hasła ???? - TO PLAGIAT A NIE ŻADEN STAN UMYSŁU BYD. Sami nic nie wymyślą, tylko podrabiają - to przypomina szkolne ściąganie - taki to poziom ichniejszej kultury !!!
  już oceniałe(a)ś
  24
  14
  Panie "pismaku bez smaku" niejaki gg : Pana redakcyjne wypociny są na poziomie nieukończonej szkoły podstawowej i przypominają wpisy na forum niedorozwiniętym umysłowo np. moherowyboy ,pawel33l ,martens7 itp przygłupów.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  warto iść po rozum do głowy, Kuj-Pomorskie ma 2 w miarę silne ośrodki, 2 nie jeden. Ani Toruń, ani Bydgoszcz metropolią nie jest - ani politycznie, ani gospodarczo, ani kulturalnie. razem można więcej. i tyle
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Ten "stan umysłu" - TO NĘDZNA PODRÓBKA HASŁA PROMUJĄCEGO KRAKÓW NA BILBORDACH SPRZED ROKU - bardzo udanej kampanii. To nie zaden stan umysłu, tylko zdzierstwo i chciejstwo.
  @martens7 Wiejski ćwoku, zapomniałeś, ze artykuł i twój wpis nie dotyczy trolluja - to a propos zdzierstwa i chciejstwa tak immanetnie związanego z ludzmi przy korycie władzy pochodzącymi z twojego pierdziszewa.
  już oceniałe(a)ś
  7
  11
  @rufusa3 Spieprzaj do swojego bydłoskiego wygwizdowa komentować artykuły, bydłoski grubasie. Twoja wioska-bydłoska może doczeka się czegoś co przypomina drogę i przestaniecie jeździć wiejskimi polnymi drogami. Tam masz temat więc sobie szczekaj mieszańcu jeden.
  już oceniałe(a)ś
  10
  12