Więcej
  Komentarze
  Lenkiewicz jest bezdyskusyjnie najlepszy. Bez tej lodziarni w zestawieniu, cała sonda nie ma sensu.
  @keluwe 100% zgoda
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @keluwe Macie wszyscy rację. Najlepszy i bezkonkurencyjny jest Lenkiewicz, inni nie mają z nim żadnych szans. Gałka co prawda kosztuje 3,50 ale za to jaka wielka. A ta ich bita śmietana, Rewelacja !! Odchudzanie na razie idzie w kąt. Trudno.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  najlepsze lody u Lenkiewicza ale, widac nie zaplacili za promocje gazecie
  już oceniałe(a)ś
  93
  9
  Pytam jaki sens tego zestawienia jeśli nie ma Lenkiewicza? Czy to nie tam ustawiają się długaśne kolejki w letnie dni?
  już oceniałe(a)ś
  72
  6
  Ciekawostka - lodziarni do której ustawiają się najdłuższe, znane już w Polsce, kolejki jak za PRLu, w zestawieniu brak. Przypadek? Nierzetelność? Subiektywizm? Zapewne... Nie da się ukryć, że Lenkiewicz wiedzie prym i wśród miejscowych i wśród turystów,a paskudnie długie kolejki tylko dodają mu vintage'owego uroku.
  już oceniałe(a)ś
  64
  5
  to chyba żart? gdzie Lenkiewicz? gdzie lodziarnia z największymi gałkami na świecie?
  już oceniałe(a)ś
  46
  5
  A to ciekawe... lodziarni do której ustawiają się najdłuższe znane już w Polsce kolejki jak za PRLu w zestawieniu brak... Hmm Lenkiewicz nie zapłacił za reklamę czy ktoś deprymuje uznaną przez samych klientów markę?
  już oceniałe(a)ś
  41
  6
  Zwała! :))) nie no ale się uśmiałem, co to za sonda? A gdzie Lenkiewicz? Za chwilę będzie kolejna sonda, które miasto w kuj-pom nad Wisłą jest najładniejsze: Włocławek, Bydgoszcz, Chełmno, Świecie i Grudziądz! Tak, Torunia nie będzie :)))
  już oceniałe(a)ś
  31
  2
  Lody u Lenkiewiczów są zdecydowanie najlepsze w Toruniu. Natomiast nie dziwię się, że nie chcą, aby prównywac ich ofertę z konkurencją - mają też najwyższe ceny. Jednak uważam, że u Lenkiewiczów produkty są warte swojej ceny, i nie waham się płacić 50 gr czy złotówkę za gałke więcej, niż u innych.
  już oceniałe(a)ś
  32
  4