Więcej
  Komentarze
  Wyniki tych wyborów jednoznacznie wskazują, że NIGDY nie doczekamy się wyborów bezpośrednich ...
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  A u mnie na ten przykład w lokalu 110 najwięcej głosów oddano na osoby z ostatnich miejsc i to na każdej liście :) co za przekorne towarzystwo zasiedla toruńską Kalifornię :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  KOMUCH ZEMKE. Zemke od komisarza unijnego dowiedział się, że jest opóźnienie w budowie A1 i to uważa za swoje opus magnum działalności w europarlamencie. Gratuluje aktywności :)) No i makiawelicznego spojrzenia na swoją przeszłość, tzw. utrwalacza socjalizmu, który na równi się stawia z socjalistami z krajów zachodniej Europy... albo on tak głupi, albo uważa że lud głupi i kupi... Won na śmietnik historii!. Proszę zwrócić uwagę na chamski antagonizm, na którym jedzie pan Zemke, otóż nienormalne jest również to, że papieżem jest teraz Argentyńczyk, bo niby dlaczego? a wczesniej Niemiec lub Polak, dlaczego tak nienormalnie? Albo teraz prezydentem Polski jest ktoś, kto się urodził w Budzie Ruskiej, toż to nienormalne, żeby prezydentem był ktoś z Budy Ruskiej, powinien być urodzić się gdzieś indziej. Dość już tego podsycania antagonizmów Toruń-Bydgoszcz, czy nie można żyć normalnie? (...) Od 1969 do rozwiązania należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od 1980 był etatowym pracownikiem aparatu partyjnego. Do 1981 pracował w wydziale socjalno-zawodowym KC. Od 1981 do 1983 był sekretarzem ds. propagandy, a od 1983 do 1986 sekretarzem ds. organizacyjnych KW w Bydgoszczy. W okresie 1986–1989 pracował jako zastępca kierownika w KC. Od 1989 do 1990 sprawował funkcję I sekretarza Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Bydgoszczy (...) Czy to normalne by jedna z tych czerwonych kanalii zabierała głos w jakiejkolwiek sprawie? Do PE się Pan wybiera? Na śmietnik, komuchu!!!
  @1robert315 Głupiś synu. Przecież to ty jesteś czołowym bydgoszczofobem. Kanalią to ty jesteś przewodniczku.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @gertner1971 bydgoszczanom wszystko jedno na kogo głosuja, ważne żeby był z PZPR j.w. czy z UB jak jeden z radnych miejskich
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @tortor5 Co na to towarzysz Gospodarz?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Z tym Zemke to jakieś nieporozumienie. Kto zgłosował na tego speca od propagandy w czasach PZPR? Trzeba być albo gimbusem albo ślepym.
  @thorthorthor Jasne lepiej głosować na gościa, dzięki któremu będziemy tyrać do 67 roku życia albo następnego wyciągniętego z kapelusza, ale popieranego przez Rydzyka.
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  Zemke??? UB Zemke??? no to widac kto naprawde nadal rzadzi na kujawach! LUDZIE!!!
  @koptor Dlaczego jesteś idiotą?
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  @koptor najwięcej donosicieli było księżmi 90% klechów donosiło
  już oceniałe(a)ś
  1
  2