Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ileż na to poszło kasy wyciągnietej przez rydzyka od biednych babć i dziadków. oczywiście kościół nigdy otwarcie nie powie ile to kosztowało, po co denerwować wiernych. świątynia aż kapie od luksusu, jakby to był hotel klasy LUX. czy przez to grzesznicy szybciej trafią do nieba??? chciałbym wierzyć, ale jakoś trudno mi przychodzi.
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  A ile panie przedszkoli można by za to wybudować
  już oceniałe(a)ś
  16
  1
  A dla pielęgniarek brak.
  @elzbietttta mohery się wzięły seryjnie za ocenianie - nie poddawaj się. BRAWO !!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Kościuszko ? Kościuszko dla Rydzyka wielkim Polakiem ? Bo Piłsudski to rozumiem - to ich (pissdzieli) guru , ale Kościuszko?
  @sówka
  Piłsudski był rozwodnikiem i konwertytą!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Marność nad marnościami.
  @pandzikus To co tu pokazuja to Bog w niebie napewno jest przerazony, niegdzie nie ma takiej rozrzutnosci i przepychu tylko w Watykanie. A moze Rydzyk chce w Polsce zrobic drugi Watykan ???
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jest co oglądać , przede wszystkim pogardę człowieka . Jest dużo ludzi potrzebujących pomocy , dla których niema pieniędzy , Natomiast miliardy pochłania kościół nie dający w zamian nic , tysiące starych ludzi nie pomaga swoim dzieciom , żądając opieki , lecz swoje renty lub emerytury przekazują na kościół Rydzyka ciągle biedny kościół.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  a baseny kąpielowe nie pokazali
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Skandal!Niech się nie wydaje użytkownikom ani właścicielom tego obiektu,że modląc się w ni pójdą do nieba.Będą razem z papą smażyć się w piekle!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0