Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Każdemu zdarzają się w życiu chwile, kiedy chciałby wsiąść do samolotu byle jakiego, nie dbać o bagaż i o spadochron. Większość z nas jest uziemiona w codzienności i nawet nie śmie marzyć o ucieczce na Seszele i Mauritius. Załoga naszego teatru sprawi, że poznacie nowe znaczenie pojęcia "lęk wysokości" i zabierze widzów w "Odlot" - mówią twórcy przedstawienia.

Podczas widowiska usłyszymy takie przeboje polskiej piosenki jak m.in. "Kocham wiosnę", "Cygańska dusza", "Pamiętasz była jesień" "Batumi" "Pamelo żegnaj", "Daj mi tę noc", "Czy lubi Pani cza czę?", "Kocham się". Koncepcja artystyczna przedstawienia jest dziełem aktorów: Jarosława Felczykowskiego, Arkadiusza Walesiaka i Grzegorza Wiśniewskiego. W spektaklu pojawią się jeszcze: Małgorzatę Abramowicz, Annę Magalską, Matyldę Podfilipską, Julię Sobiesiak, Pawła Kowalskiego, Macieja Raniszewskiego, Michała Marka Ubysza. Na scenie zagra zespół muzyczny pod kierownictwem Igora Nowickiego.

"Odlot" zobaczymy 30, 31 grudnia i 1 stycznia na dużej scenie teatru przy pl. Teatralnym 1. Więcej informacji: teatr.torun.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.