W sobotę ulicami Torunia przejechała Rowerowa Masa Krytyczna. Wakacyjna wyprawa cyklistów zakończyła się na Barbarce.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wakacje najlepiej spędzić na rowerze - przekonywali cykliści z Torunia. W sobotę zorganizowali Wakacyjną Rowerową Masę Krytyczną. Takie przejazdy są już tradycją, jednak tym razem wyprawa nie zakończyła się w centrum miasta, a na Barbarce. Po pokonaniu 14-kilometrowej trasy uczestnicy mogli odpocząć na łonie przyrody.
- W końcu wakacje to najprzyjemniejszy czas, aby korzystać z roweru jak najczęściej i cieszyć się jazdą przy pięknej letniej pogodzie. Niech sobotni przejazd zmobilizuje was do aktywnego i rowerowego spędzenia wakacji - zachęcają organizatorzy przejazdu ze Stowarzyszenia Rowerowy Toruń.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zamknąć dla ruchu Żwirki, zamknąć dla ruchu Polną, a Chełmińską niech jeździ nieustanna Masa Krytyczna.... a karetki niech się przedzierają do szpitala lasami od strony Brzeziny.....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0