"Polska z góry" to unikalna produkcja Planete+, w której widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda nasz kraj z lotu ptaka. W poniedziałek obejrzymy z góry Dolinę Dolnej Wisły od Fordonu po granice Gdańska.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kanał Planete+ najpierw pokazywał swoim widzom „Świat z góry”. Teraz przyszła kolej na Polskę widzianą z lotu ptaka.

– „Polska z góry” to dwunastoodcinkowy serial dokumentalny, który zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiać bogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy – czytamy w zapowiedzi. – Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miejscowości z różnych rejonów Polski. W trzecim odcinku serii widzowie będą mieli okazję wzlecieć ponad olśniewającą Dolinę Dolnej Wisły. Ten lekko wyniesiony i obniżający się wraz z kilometrami teren znajduje się na historycznym przecięciu Kujaw i Pomorza i wiedzie od bydgoskiego Fordonu niemal pod granice Gdańska.

Premiera w poniedziałek o 18.30 w Planete+.

A my pokazujemy kilka zdjęć z tej produkcji.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zdjęcie numer 2 to Grudziądz, nie Chełmno...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0