Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu personaliów złodziei paliwa na stacji Circle K przy drodze krajowej nr 10. Publikujemy wizerunki sprawców zarejestrowane przez monitoring stacji.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim prowadzą szereg postępowań wyjaśniających dotyczących kradzieży paliwa na stacji Circle K przy drodze krajowej nr 10 – mówi podkom. Lidia Kowalska, zespół prasowy KWP w Bydgoszczy. – Wszyscy sprawcy poruszali się pojazdami z zamontowanymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Paliwo nalewane było nie tylko do baków pojazdów, ale również do zbiorników znajdujących się na tylnych siedzeniach.

Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich, którzy rozpoznają sprawców kradzieży, o kontakt telefoniczny bezpośrednio z prowadzącym sprawy sierż. szt. Maciejem Cabańskim, nr tel. 52 38 77 130, 695 350 748, e-mail: maciej.cabanski@bg.policja.gov.pl lub z komisariatem w Solcu Kujawskim tel: 52 38 77 100.

Wszystkim gwarantują anonimowość.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wizerunek byłby lepszy , gdyby w dystrybutorze też była kamerka. Większość jednak patrzy ile nalewa.. Takie rozwiązania są chyba w bankomatach.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0