Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, a także decyzję Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z dnia 10 marca 2020 roku, jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie aktywności organizowane przez Klub w najbliższym czasie, w tym m.in. „Video Czwartek”. Wspólny trening z zespołem z Lublina niestety odbędzie się z kolei bez udziału publiczności - informuje KS Toruń.

Zawodnicy Apatora Toruń pojadą w sobotę pierwszy w tym roku sparing na Motoarenie z Motorem Lublin. Rewanż w niedzielę na stadionie w Lublinie. 21 marca na Motoarenę przyjedzie ekipa GKM Grudziądz.

Z Australią na Motoarenie w innym terminie

Przełożony na inny termin został towarzyski mecz żużlowych reprezentacji Polsk i Australii, zaplanowany na Motoarenie na 29 marca. Nowy termin ma być ogłoszony w najbliższym czasie. Odwołane zostaje spotkanie naszej żużlowej kadry z kibicami w Centrum Handlowym Toruń Plaza, które miało się odbyć w poniedziałek 16 marca. Dojdzie natomiast do skutku zgrupowanie reprezentacji Polski na Motoarenie. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.