W poniedziałek o godz. 9 zacznie się Kujawsko-Pomorska e-Szkoła. Ósmoklasiści i maturzyści będą mogli się uczyć z najlepszymi specjalistami.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zajęcia rozpoczną się o godz. 9, w poniedziałek rano, a od wtorku nadawać będzie codziennie sześć półgodzinnych lekcji online. Zaplanowano wykłady, pokazy, warsztaty, w przerwach ma być możliwość zadawania pytania. Będzie też czas na dyskusję.

– Program przygotowują wspólnie wszystkie kujawsko-pomorskie centra edukacji nauczycieli, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści – informuje Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Lekcje będą przeznaczone dla ósmoklasistów i maturzystów, bo to oni mogliby ponieść największe straty wynikające z zamknięcia szkół.

– Szkołę będziemy rozwijać o kolejne klasy szkół podstawowych i średnich, w tym liceów i szkół zawodowych oraz branżowych. Program zajęć i adres strony internetowej podamy jutro – mówi marszałek.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem