Fabryka Cukiernicza Kopernik wspiera akcję #WOLNEZASOBY. Firma przesłała do toruńskich szpitali słynne Teatralne.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Akcja „Razem w walce z koronawirusem #WOLNEZASOBY” to inicjatywa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Biorąc udział w akcji przedsiębiorstwa, dzielą się tym, czym mogą i w ten sposób pomagają w walce z koronawirusem.

– Wielu z was zgłasza chęć pomocy, dlatego postanowiliśmy nieco usystematyzować naszą komunikację. Udostępniamy proste narzędzie, do którego możecie wpisywać Wasze zasoby produkcyjne, surowce, materiały, gotowe produkty, środków dezynfekujących, produktów BHP, sprzętu medycznego, udostępnienie powierzchni magazynowej, które jesteście w stanie przeznaczyć na walkę z pandemią. Zebrane dane przekażemy do odpowiednich służb, które w razie potrzeby będą kontaktować się z wami w celu omówienia warunków współpracy – mówi Paweł Lulewicz, wiceprezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Formularz zgłoszeniowy do akcji „Razem w walce z koronawirusem #WOLNEZASOBY”.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem