Karolina Jeziurska zmaga się z czterokończynowym niedowładem i ataksją po operacji usunięcia guza pnia mózgu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zbiórkę pieniędzy na leczenie Karoliny prowadzi od 28 lipca Fundacja Siepomaga . Na razie udało się zgromadzić prawie 23 tys. zł od ponad 400 darczyńców.

"Problemy zaczęły się, gdy Karolina skończyła 15 lat. U córki pojawiły się wtedy bardzo niepokojące napady drgawkowe, nikt jednak nie podejrzewał, że to objaw poważnej choroby. Wszystko zrzucano na karb problemów emocjonalnych. Jednak czas mijał, a sytuacja się pogarszała. W 2020 roku, kiedy świat opanowała pandemia, Karolinie zaczęły doskwierać potworny ból głowy i zaburzenia widzenia. Z początku leczono zatoki córki, jednak chwilę później wyniki badań sprawiły, że nasz świat się zatrzymał. W głowie mojej córki latami rósł guz!" - czytamy na stronie zbiórki. "Zalecono leczenie zachowawcze. A tykająca bomba w głowie Karoliny przyspieszała! Desperacko szukaliśmy pomocy... Odbijaliśmy się od wielu drzwi, aż wreszcie trafiliśmy do kliniki, gdzie zdecydowano się przeprowadzić operację usunięcia guza. Teraz miało być lepiej... Los zadał nam jednak kolejny cios! Po operacji Karolcia zmaga się z czterokończynowym niedowładem i ataksją. Tak nie może wyglądać jej życie!".

Karolina walczy o odzyskanie sprawności, liczy się każda złotówka. Na stronie siepomaga.pl można wpłacać dla niej kwoty od 10 zł wzwyż.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem