Impreza odbyła się już po raz jedenasty. W tym roku rywalizację sportową zaplanowano między innymi w: pływaniu, piłce nożnej, konkurencjach siłowych, lekkoatletyce, wioślarstwie halowym, tenisie stołowym, boulach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Cieszę się, że mimo dzisiejszej niepogody zdecydowaliście się wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Życzę wam wszystkim samych dobrych wyników oraz udanych zawodów! - mówił na otwarciu olimpiady prezydent Torunia Michał Zaleski.

Toruńska Olimpiada Osób z Niepełnosprawnościami organizowana jest przez Stowarzyszenie Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu we współpracy z lokalnymi fundacjami. Impreza odbyła się już po raz jedenasty. W tym roku rywalizację sportową zaplanowano między innymi w: pływaniu, piłce nożnej, konkurencjach siłowych, lekkoatletyce, wioślarstwie halowym, tenisie stołowym, boulach.

Poza rywalizacją sportową uczestnicy wzięli udział w integracyjnym spotkaniu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem