Toruńskie Spacery Fotograficzne wybrały swoje zdjęcie 2021 roku. Wręczono nagrody za najlepszą fotografię, nagrodę publiczności, a pięć zdjęć wyróżniono.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jury złożone z twórców zrzeszonych w Związku Polskich Artystów Fotografików (Andrzej Skowroński i Wojtek Szabelski) wybrało laureatów spośród najlepszych prac wykonanych w 2021 roku przez członków Stowarzyszenia „Toruńskie Spacery Fotograficzne".

Podczas imprezy można było zobaczyć 165 zdjęć biorących udział w konkursie i posłuchać wspomnień uczestników plenerów tej wyjątkowej w skali regionu i kraju grupy twórczej, która działa już od 12 lat.

Nagrodę główną w konkursie otrzymał Łukasz Budzyński. Jurorzy przyznali wyróżnienia pracom autorstwa Joanny Stepaniuk, Wojciecha Balczewskiego, Anny Gałki, Anny Rusiłko i Witolda Bargiela. 

Wręczono także nagrodę publiczności. Jej laureata wyłoniono w drodze głosowania na fanpage’u TSF. Otrzymała ją Katarzyna Brzustewicz. 

Toruńskie Spacery Fotograficzne to inicjatywa skupiająca  osoby parające się fotografią zarówno zawodowo, artystycznie, jak i amatorsko. Dokonania grupy pokazano do tej pory na kilkunastu wystawach w Toruniu i poza jego granicami. Miłośnicy zdjęć skupieni w tym toruńskim stowarzyszeniu wbrew swojej nazwie zwiedzają zakątki nie tylko naszego miasta, ale również województwa kujawsko-pomorskiego, portretując ciekawe, często zapomniane miejsca i zakamarki.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem