Więcej
  Komentarze
  Na pewno obcokrajowcom szukającym informacji o naszym mieście bardzo podoba się to, że strona <a href="http://torun.pl/" target="_blank" rel="nofollow">torun.pl/</a> nie ma wersji obcojęzycznej.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Żenujące jest że władze Torunia skupiają się tylko i wyłącznie na starówce. A mamy przecież najlepiej zachowane fortyfikacje w tej części europy, jest bydgoskie przedmieście i znalazło by się też kilka innych ciekawych obiektów czy miejsc ale po co... W końcu liczy się tylko starówka! A promując i dbając o pozostałe atrakcje łatwo było by podnieść liczbę turystów.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  jednym slowem lipa
  już oceniałe(a)ś
  6
  7
  a ja dodam kilka kolejnych potencjalnych zabytów dzieła stworzone wokól radia Maryja, sama siedziba rozgłośni oraz budynki WSKM wporcie drzewnym oraz Dom Słowa
  Etam. jeśli postoją sto lat, mają szanse na stanie się zabytkami. Póki co, wyciskarka do cytrusów nadałaby się na bibliotekę, a szkoła na szkołę.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  @vauban ale co by tam o tych przybytkach nie mówić to ruch turystyczny generują i babulki z dziadkami pieniądze zostawiają.
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  wladze Torunia zrobia wszyskto, eby to miasto zostalo na zawsze srednioowiecznym skansenem. Dziekujemy, przeproscie i odejdźcie!
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  Torun czyli uj i dupa i kamieni kupa..
  już oceniałe(a)ś
  2
  5