Więcej
  Komentarze
  Uroczy kryptas :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  wszędzie w prasie same pozytywy na temat TZMO... a może raz by przedstawić firmę od strony zwalnianych pracowników i wyszukiwanie kruczków prawnych, żeby nie płacić im odpraw, wrzucanie wypowiedzeń pracownikom do ich szafek, przenoszenie produkcji z Torunia do Kowalewa Pom. i za granicę kraju. To, że firma chyba płaci jeszcze podatki w Toruniu to może się za chwile zmienić - wg mnie nic nie robi dla Torunia ani dla ich mieszkańców.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  co z tego jakm zaklad jest w kowalewie a nie w toruniu,i nadal jestesmy miastem o wysokim bezrobociu i z najwiekszymi dlugami
  @kaszczorek13 niestety Bydgoszcz nas wyprzedzi wkrótce
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przydało by się zrobić porządną drogę do Brodnicy wraz z obwodnicą Kowalewa Pomorskiego. Ruch tam bardzo duży w stan bardzo kiepski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie krytykuję TZMO i się nie czepiam, bo ich po prostu podziwiam. Ale fota ze Stanów dumy nie przynosi. PR-owiec tego nie przemyślał. Jeżeli TZMO USA Inc. sąsiaduje z dwoma prawnikami i biurem zarządzania przetargami to nie jest to żadna wielka firma ale małe przedstawicielstwo handlowe ulokowane gdzieś na zadupiu dla obniżki kosztów. Generalnie - nie ma się czym chwalić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1