Więcej
  Komentarze
  Mariola Orlowsky hehehe. Ten pan jeszcze pracuje w Tv Zaleski? Co na to Rada Etyki Mediów?
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Jak myślicie, po kiego wszyscy oni kandydują? Dla waszego dobra? Chyba nie jesteście aż tak naiwni, żeby w to wierzyć... kto jednak w to wierzy, niech poczyta "Folwark zwierzęcy" Orwella, wspomnicie moje słowa, że za parę lat nie odróżnicie świń od ludzi...
  @america_n_beauty A mnie się się przypomina takie przysłowie, że każdy sądzi po sobie
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  @madziaigrzegorz A mnie się przypomina takie powiedzenie, że "Każda władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie". Dlatego, aby świnią się nie stać, lepiej nie wchodzić na salony.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @america_n_beauty Do której grupy zaliczasz się? Świń, czy ludzi? Mało konkretów, dużo słów. Zastanów się nad argumentami, jeżeli chcesz zabierać głos. Pozdrawiam całą twoją trzódkę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ci wszyscy ludzie cierpią na zespół Kubusia Puchatka - im bardziej się starają i chcą, tym bardziej im nie wychodzi i jest tylko gorzej! Według o. Józefa Marii Bocheńskiego: " urzędnicy są potężną klasą złożoną w większości z pasożytów i wyzyskiwaczy którym chodzi tylko o interesy ich klasy, mają oni naturalną skłonność do rozmnażania się jak króliki. Aby zapewnić posady swym kuzynom i przyjaciołom, starają się, by się ukazywały coraz nowe ustawy i rozporządzenia. Klasa urzędników jest rodzajem raka społecznego, który rozrasta się kosztem zdrowego społeczeństwa i jak rak go zabija, jeśli nie położy się tamy jego rozwojowi".
  już oceniałe(a)ś
  2
  1