Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Grupa akrobacyjna nazywa się Żelazny a nie Żelaźni.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Dobra, ale co w nich wyjątkowego?
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  No tak samoloty na kujawsko - pomorskim "międzynarodowym porcie lotniczym" to nader rzadkie i wyjątkowe zjawisko ! Lotnisko w tym województwie nie ma sensu. Żaden przewoźnik nie chce świadczyć usług bez wielkich dopłat. Dopłat na które nie stać naszego województwa. No chyba, że bydgoscy "znafcy" chcą zlikwidować kilka szkół czy połączeń kolejowych by utrzymywać bydgoskiego białego słonia. Po co wydawać miliony dla pracowników brytyjskiego zmywaka i zamożnych turystów latających do ciepłych krajów. Zrozumcie, że lotnisko nie ma sensu ekonomicznego. Oczywiście jeżeli Bydgoszcz chce koniecznie mieć lotnisko to niech odkupi udziały od marszałka i sama sobie je utrzymuje. Coś czuję, że do tego nie dojdzie bo musieli by wziąć za nie odpowiedzialność a tak mogą wszystko zwalać na marszałka.
  @1robert315 dzisiaj dzieki marszlkowi jestesmy na samym koncu w rankingach ,a gdyby jeszcze nasze województwo nie posiadalo portu lotniczego to bysmy stali jako województwo gorzej niz powiat torunski,bysmy mieli 28%bezrobocia
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  @kaszczorek13 a nie biedaszkowo13?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @1robert315 Żaden przewoźnik nie chce świadczyć usług bez wielkich dopłat znaFco? A wiesz że Lufthansa nie bierze ani centa za loty do Frankfurtu? Wiesz że mozesz polecieć na wakacje do Grecji, Chorwacji, Bułgarii, Turcji z Bydgoszczy, i że linie czarterowe nie biorą za to żadnych opłat? Ogarnij się i wylecz się z choroby która nazywa się Bydgoszcz. Dzięki Bydgoszcz 22.000 pasożytów z Twojego miasta ma co włożyc do gara i ma czym posmarować chleb, bo Bydgoszcz daje im pracę, której u Was nie ma.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0