Więcej
  Komentarze
  Co tu komentować? Różnią się głównie zainteresowaniami, jeden lubi haratać w gałę, a inna zbiera torebki od herbat...
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Żaden i żadna z wymienionych na mój głos nie zasługuje, a na niego trzeba zasłużyć. Ci państwo nie zrobili nic, czym mogliby mnie do siebie przekonać, a część z nich to już etatowcy. Tym należy podziękować... choć też nie ma za co.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Dziwna filozofia PO. Ja jedynce umieszczać radnego Arka M. a na czwórce Karpińskiego, który dla Torunia zrobił znacznie więcej i przede wszystkim reprezentuje wysoki poziom kompetencji. PosłaLenza i Mężydłę pominę, bo chyba te wybory okażą się dla nich dość bolesne..oby..
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Czy lista PISu zostanie zarejestrowana? Przecież to koalicja trzech partii więc nie może być nazwana listą PISu. Będzie numer jak nie zostanie zarejestrowana.
  @red.bmx PiS nie potrzebuje jakiejs tam rejestracji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chce rząd i pan Krzysztof Czabański, aby ludzie płacili za abonament RTV to niech wykombinują tak żeby emeryci godnie żyli a nie głodowali i żeby ich było stać na opłaty a nie dokładacie jedną opłatę więcej a z czego maja płacić tak jak ja mam 900 zł renty. Jak obliczycie z tej sumy zrobić opłaty i skromnie wyżyć to zapłacę abonament RTV nie mówię o lekach, które muszę kupić? A tak możecie kombinować żebym zapłacił a zostawię na te opłaty i skromne wyżywienie i jak zostanie to zapłacę, ale jest to nie możliwe jak na to patrzeć to do litrowego dzbanka nie wlejesz 1, 5 litra i nie wiem jak byś kombinował to się nie da zrobić i tak z tymi opłatami. Najpierw dajcie godną emeryturę a wtedy wymagajcie opłaty. I nic nie zrobicie tylko naślecie ludzi na ludzi żeby się powybijali tak jak zrobiliście, że te kobiety w MOPSIE zginęły to przez was, bo ona chciała dobrze wykonać swoją pracę a człowiek nie wytrzymał i spalił te kobiety i dążycie do tego żeby się to powtórzyło a kogo będziecie winić jak jeszcze raz stanie się tak. Bo człowiek nie będzie miał jak zapłacić i dacie mu do wyboru on albo ja to niech się rząd zastanowi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0