Więcej
  Komentarze
  Przestanę prenumerowac tę głupią gazetę, jeśli nie przestaniecie robić ze mnie idioty i dawać będziecie zdjęcia zamiast listy wydarzeń lub listy posłów. W papierowym wydaniu tez każecie ludziom przerzucac kartki, zeby sobie listę stworzyli???? Kto to wymyslił powinien sie stuknąc w ten pusty....
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  W dniu wczorajszym pan Kaczyński nawiedził Toruń,jakie było zdziwienie gdy OSZUKAŁ mieszkańców i wszedł do budynku Dworu Artusa tylnym wejściem.Tak samo jak TCHÓRZ uciekł tylnym wyjściem po spotkaniu.To jest człowiek,który mówi a czyni co innego.NIE WIERZCIE pisowi.NIE DLA PISU.
  już oceniałe(a)ś
  11
  6
  Fakt że kryminalista (Stonoga) jest w stanie zarejestrować komitet wyborczy najlepiej (a raczej najgorzej) świadczy o kondycji demokracji w Polsce. Swoja drogą, niektórym kandydatom gratuluję optymizmu- do sejmu staruje stado kosmetyczek, budowlańców, emerytów, studentów, pszczelarzy... k..wa żałość :-(
  @hobbes1980 twoja wiedza na temat polityki ogranicza się tylko chyba do jedynej słusznej tu gazety. O kondycji demokracji świadczy fakt, że tak naprawdę żadnej demokracji nie mamy. Fakt, że w wyborach biorą udział bohaterzy afer taśmowych a osoby, które ujawniły nagrania są ścigane to jest taka "demo"kracja z krajów 3-ciego świata... no ale pewne osoby ją kochają bo system daje im jeść. Ta tu fajnie w PL, że więcej osób wyjechało w ostatnich latach niż uciekało podczas II wojny światowej...
  już oceniałe(a)ś
  6
  10
  @hobbes1980 To tzw. wypełniacze list. Wiadomo, że żadnych szans nie mają - bo ciemny lud głosuje na tych z początków list, choćby nigdy nie słyszeli takiego nazwiska - ale żeby na liście nie było miej kandydatów, niż miejsc (bo wtedy robi to wrażenie, że ugrupowanie nie wierzy we własny sukces), to się bierze na listy kliku działaczy lokalnych, którzy mogą zebrać parę głosów we własnych wioskach, a resztę dopełnia się ludźmi od czarnej roboty (zbierają podpisy, robią frekwencję na wiecach, itp.), którzy w zamian będą sobie mogli wpisać do cv "kandydat na posła". Przy czym taka impreza nie jest tania, bo za umieszczenie na liście trzeba sporo wybulić.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @wtorun A w aferze Watergate ścigano nagranych czy też nagrywających? Coś nie tak z demokracją w USA.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @wtorun Masz na myśli umieszczenie przez PiS na listach Mariusza Kamińskiego, skazanego na 3 lata więzienia i 10 lat zakazu zajmowania stanowisk?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Nie głosujcie na mechaników samochodowych i budowlańców bo w Polsce pozostali tylko ci nieuczciwi i naciągacze. Nie głosujcie na nauczycieli bo to najbardziej roszczeniowa grupa zawodowa i będą ciągnąć tylko dla siebie. Nie głosujcie na kleryków i studentów bo to lenie z wielkimi oczekiwaniami nie dający nic od siebie. Na pszczelarza nie bo przesłodzi, na kasjerkę w sklepie też nie bo nas wykasuje. Przeglądając te indywidua ze wszystkich list, a zwłaszcza z Partii Swoich Ludzi - Sosnowski ze Świedziebni popycha Baranowskiego z Kikoła dochodzę do wniosku, że oddam NIEWAŻNY GŁOS . Nikt na niego nie zasłużył. BANDA CWANIAKÓW CHCĄCYCH SIĘ DOROBIĆ NA PAŃSTWÓWCE. Dlaczego do sejmu i senatu nie pchają się ludzie rzeczywiście wysoko wykształceni lub bogaci ? Im się to po prostu nie opłaca !
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Po ostatnim kabarecie, jaki fundują nam partie polityczne, najbardziej merytorycznie wypada chyba Nowoczesna. Wydaje się iż warto dać im szansę, zobaczymy czy spełnią swoje obietnice.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Maciej Dudziak finansista pochodzący z Białych Błot w województwie kujawsko-pomorskim, według badań przeprowadzonych na mieszkańcach województwa, ma sporę szansę na uzyskanie mandatu poselskiego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  9
  Maciej Dudziak na pozycji czwartej według badań przeprowadzonych na mieszkańcach województwa ma sporę szansę na uzyskanie mandatu poselskiego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  9