Więcej
  Komentarze
  Pod ostatnim slajdem wypowiedział się kretyn z MZD czy kretyn spoza MZD? Maam pytanie dla kretyna, jakim pasem powinien jechać autobus który ma zaraz przystanek Podpowiadam kretynowi - przystanek jest po prawej PS - lewy pas dla skrecajacych w prawo tez jest za waski Kretynie - modernizacja tego skrzyżowania zajeli się kretyni Kretyn zrobil projekt, kretyn go zatwierdzil
  już oceniałe(a)ś
  18
  3
  Na średnicówce brakuje też na skrzyżowaniach znaków z nazwami ulic. Jedzie człowiek pomiędzy tymi ekranami, momentami jak w tunelu, i nie do końca wie, gdzie się znajduje. Ja np. jadąc średnicówką pierwszy raz o mały włos minęłabym Chrobrego gdzie miałam skręcić. Cale szczęście mąz zauważył znak Geofizyki w ostatniej chwili. To jakaś nowa gra miejska "Zgaduj zgadula gdzie jesteś i orientuj się"?
  @maddy dla kobiet to na każdym skrzyżowaniu powinny być tez znaki gdzie jest prawo a gdzie lewo
  już oceniałe(a)ś
  3
  9
  Ten wpis pod ostatnim slajdem to od jakiegoś fachowca od Stefana?
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Zabrakło jeszcze tych świrów z MPO, którzy zawsze pomiędzy 7mą a 8mą rano, kiedy jest największy ruch, postanawiają zablokować Mickiewicza. Bo tak. Bo nie można o 10tej albo o 12ej. Ta ulica to w ogóle jest jakiś koszmar pijanego projektanta, tak wąska, że jak się dostawczak zatrzyma, to drugi już go nie minie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Slajd nr 3 - Po ... te światła?!
  @savastano A co? Gdybyś był Elkardem to też chciałbyś zarobić.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @savastano ponieważ MZD obstawiona jest oszołomami i nieudacznikami a stan ich jest beznadziejny Pisalem wielokrotnie o tym miejscu O ile swiatla srednicowki z Grudziadzka czasami miałyby sens to swiatla na końcu niedokończonej srednicowki jest totalbym bezsendem Kretynizm oszolomow z MZD jest tym większy ze te swiatla dzialaja nawet w nocy. Ich debilizm jest jeszcze większy bo kiedyś jadac w srodku nocy gdzie nikogo nie było dojezdzalem Chelminska do srednicowki majac zielone a gdy dojechałem zmienilo mi się na czerwone. Musialem stanac i przepuscic powietrze Faktem jest ze cykl się zmienil szybciej niż w godzinach szczytu ale pozostaje pytanie, po co się zmienia jak nikt nie jedzie? Tam swiatla powinny być wylaczone WOGOLE, to ze się swiaca nawet noca zastanawia Może faktycznie odpowiedzia jest ze ta skrajna glupota to robota pod Elkarda
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  A czy ktoś coś z tym robi, czy to tylko tak sobie narzekamy, a w MZD dzielą premie na Święta ?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Na skrzyżowaniu Łódzkiej ze Zdrojową są światła, które zapalają się na tak samo długi czas dla jadących Łódzką (samochód za samochodem) i Zdrojową (rzadko kiedy tamtędy jeżdżą samochody). Na 91 stoi się i stoi, a w poprzek nikogo nie ma, kto chciałby przejść lub przejechać. Tam powinny być światła sterowane fotokomórką i zapalać się tylko wtedy, kiedy na zdrojowej pojawiałby się samochód.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Zdjęcie 2. Ten znak to "koniec drogi dla rowerów" a nie "zakaz". To rzeczywiście pozostałość sprzed budowy odcinka drogi rowerowej od Bazyńskich na północ. Przypominam, że znakuje WGK a nie MZD.
  @julo57 Taaak, Kowallek to też fachowiec.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0