Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czym się różni wyłudzanie "na wnuczka" przez telefon od wyłudzania "na ojca" przez radio? Dla mnie złodziej to złodziej, oszust to oszust. Żadna różnica.
  Masz racje - ! - to żadna różnica. Złodziej to zawsze złodziej - ! .
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @Krzysztof Socha Jest roznica ten nosi sukienke😁
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  ZŁODZIEJ TADEK RYDZYK Z TORUNIA ZACZYNAŁ OD HANDLU NIEMIECKIMI GRATAMI SAMOCHODOWYMI, TERAZ STAŁ SIĘ GURU JEMU PODOBNYCH ZŁODZIEI PATRIOTYCZNYCH INACZEJ Z PiS-u ! WIE CWANIAK JAK DOIĆ KASĘ OD GŁUPKÓW I ZAPEWNIĆ BYT PRZEZ PARTYJNYCH GŁUPKÓW! CHOCIAŻBY I ZA TĄ WŁAŚNIE "POMOC" MACIEREWICZA, KACZYŃSKIEGO, BRUDZIŃSKIEGO ,SZYDŁO, SZYSZKĘ ,TA BANDA POWINNA TRAFIĆ ZA KRATKI!
  @obserwatorfiubziu 150% prawdy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  jest na to jedno określenie....sekta
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  CREDO PRAWDZIWYCH POLAKÓW Wierzę w Boga Ojca Rasputina Wszechmogącego, stworzyciela Przenajświętszych Ogłupideł: Radia Maryja, Telewizji Trwam i Naszego Dziennika, i w Jarosława Zbawcę, Prezesa Polski, Syna Jego Umiłowanego, Pana Naszego, któren się niepokalanie począł z wody i z Ducha Świętego, narodził się z Jadwigi Świątobliwej, umęczon, wyśmian, skompromitowan i wygwizdan pod Tuskiem Premierem, obrażon, a nie przeproszon, upokorzon i moralnie pogrzebion, za sprawą fałszowanych wyborów na długie lata zstąpił do piekieł. Na chwilę zmartwychwstał, aby tryumfalnie przemawiać ex cathedra z wysokości toruńskich niebios, siedząc po prawicy Boga Ojca Rasputina Wszechmogącego. Stamtąd wraz z Nim sądzi i opluwa żywy i umarły zdemoralizowany, podły i animalny element najgorszego sortu. Wierzę w Duda Świętego, któren wraz z Ojcem Rasputinem Wszechmogącym i Jarosławem Zbawcą stanowi jedność w Trójcy. Wierzę w Spiritus Sanctus, któren pod postacią Spiritus Profanus prowadzi Gdańskiego Arcypasterza Danieli do świętości, i sprawia, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Wierzę w przenajświętszy PiS powszechny, w jego prawość i sprawiedliwość, w zamach, spisek, hel, trotyl i latającą kosiarkę do brzóz, w pękające parówki, wybuchające stodoły i zgniatane puszki po piwie, w moherów niewyczerpane portfele, w podłość Rzeplińskiego i winę Tuska, w IV RP narodziny i jej żywot wieczny. Amen.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Mamy w tym roku pierwszy "przypadek", kiedy Poczta Polska nie wyda (po raz pierwszy od 25 lat) znaczka z okazji WOŚP, a wyda go (po raz pierwszy) z okazji 25 lecia Radia M. Skomentuję to (jak mi się wydaje) dowcipnie, dziękujcie swojemu bogu że istnieje tylko w waszych umysłach, w innym przypadku za samego Owsiaka spłonęli byście w piekle :-).
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Zasłyszane z radia w kabinie kierowcy autobusu jakieś pięć lat temu: "Proszę czcigodnego ojca, ja się cały czas żarliwie modlę, żeby komuna wróciła. Tylko żeby nie walczyła z Kościołem, ale żeby go słuchała. I żeby się nie nazywała Komuna, tylko Prawo i Sprawiedliwość."
  @krzywelustro Pierdzielisz
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Jeśli ktoś chce się przekonać o pluralizmie i wolności mediów w Polsce, to wystarczy zadzwonić do Radia Maryja i bardzo grzecznie wyrazić delikatny sprzeciw wobec opinii Ojca Dyrektora. Jeszcze się taki nie urodził, któremu w takiej sytuacji udałoby się dokończyć zdanie.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Ma Świebodzin największego Chrystusa, ma Częstochowa największego Jana Pawła II, teraz kolej na Toruń. Podobno pobożne mohery już przymierzają otwór Ojca Rasputina do końcówki od kompresora.
  @krzywelustro Dobre😁
  już oceniałe(a)ś
  2
  0