Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wypiękniały kościoły a zbiedniały szkoły !
  już oceniałe(a)ś
  12
  5
  chore miasto wydaje 37 mil na malowidła dla instytucji która ma 2000 lat niech sami utrzymują swój majatek, a jak nie dają rady to niech sprzedadzą część nieruchomosci. Ty jak masz kamienice zabytkową to miasto ci grosza nie dołoży na remont. Nie ma kasy na żłobki miejskie przedszkola, na wizyte do pulmonologa czeka się 2 lata dziecko ma się w tym czasie udusić ale na kościół miasto pstryk i 37 baniek znajduje.
  już oceniałe(a)ś
  11
  7
  chore to jest, że zamówienia w większości przypadków nie były optymalizowane kosztowo w drodze przetargów tylko z wolnej ręki... sprawdźcie ile firm miało dostęp do tych robót.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Ręce opadają a złobków jak na lekarstwo finansuje się instytucje która ma 2000 lat z pieniedzy publicznych. Sam kler powinien to z własnych środków utrzymać a jak nie potrafi to niech sprzeda nieruchomości deficytowe. Ty jak masz kamienice zabytkową to niedostaniesz od miasta grosza na remont ale kecuny dostają miliony. Miejsc w żłobkach w przedszkolach nie ma na wizyte do pumologa czeka się 2 lata ale na pieprzone rysunki na ścianie znalazło się 37 milionów.
  już oceniałe(a)ś
  8
  6