Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pani dyrektor SS ze szpitala na Bielanach ma zasługi, bo doprowadziła do zwolnienia się z pracy lekarzy z oddziału neurologii. Nie ma ich kim zastąpić, ale jest taniej i marszałek to docenia premiami i nagrodami.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Krzysztof Malatyński- zwolniony dyscyplinarnie po 4 miesiącach pracy w bydgoskim szpitalu Wiesław Kiełbasiński- odwołany z NFZ z powodu braku dobrej współpracy i kwestii zarządzaniami pieniędzmi Sylwia Sobczak- kompetencje zweryfikowane po niedawnej ewakuacji oddziału neurologii Tomasz Moraczewski - jak działa lotnisko i jakim powodzeniem cieszy się BiT City wiemy wszyscy Jak się wspiera gospodarkę, biznes i jakie jest bezrobocie w regionie też nie trzeba nikomu tłumaczyć...
  już oceniałe(a)ś
  29
  24
  Pan Całbecki stworzył państwo w państwie. Ciekaw jestem czy już znalazł wytłumaczenie, dlaczego mimo tak dużych nakładów finansowych na Toruń z funduszy UE, ta przecież ogromna lokomotywa gospodarcza nie moze zniwelować bezrobocia w powiecie toruńskim, które sięga około 20%. PO z p. Całbeckim jest na najlepszej drodze do przegrania wyborów parlamentarnych.
  @byfor Tak , znalazł. Przez Bydgoszcz, która mu ciągle robi koło pióra.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2