Więcej
  Komentarze
  Walkusz do Sejmu? Na takich młodych i pracowitych stawia premier Kopacz... :) Co by nie powiedzieć szansę ma, gdyż lud u nas jest kompletnie ciemny i uwielbia gdy go się w jajo robi.. Tak więc Walkusz powinien pociągnąć jeszcze za sobą innego pracusia z tej samej formacji : Wiśniewskiego, ten tandem będzie parlamentarną lokomotywą PO
  już oceniałe(a)ś
  22
  1
  Uprzejmie proszę o konkretne przykłady dokonań...nie zespołowe ( my, wy, oni, sejm, partia). I proszę o uzasadnienie kretyńskich i aroganckich obsadzeń stanowisk przez koślawych umysłowo i kulturowo bękartów politycznych. Kolega koledze, ale dlaczego naszym kosztem panie Tomciu...ja mówię panu i PO ADIEU !
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Na zdjęciu nie ma Zybertowicza.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Dawać pisuary może ci od rydzyka uwierzą w to co opowiadacie.Tacy ludzie jak duda,kurski,ziobro,gowin,kempa,cymański to są prawdziwi polacy.Najpierw zostali wyrzuceni z pisu w pis..,żeby później zabierać miejsca prawdziwym pisuarom.A co znajdzie się miejsce dla wszystkich.Nie dla pisuarów"raz sierpem raz młotem w pisowską hołotę.
  już oceniałe(a)ś
  12
  9
  PO? Bitch please, mój kredyt zaufania roztrwoniliście. Bye, bye bitch.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Ludzie spokojnie Toruń i okręg jest czerwono-czarny.Nadchodzi pisuar wielbiciel tego co na Wawelu ksiądz Dziwisz umieścił.To się będzie działo Rydzyk w końcu będzie miał kasę,wybudują dziadowi autostradę do Warszawy,żeby duduś mógł przyjeżdżać,ale będzie wesoło.
  już oceniałe(a)ś
  12
  10
  Dokonania ??? ZiT wojewódzki to pokaz nieudolności elit rządzących. Całkowita porażka !
  już oceniałe(a)ś
  2
  1