Więcej
  Komentarze
  Zaleski to taka chorągiewka na wietrze z każdym byle być blisko koryta. Do 1989r. członek PZPR, w latach 1994 -2002 radny toruński z klubu SLD, w pierwszych wyborach prezydenckich w 2002r. poparty min. przez PSL i Samoobronę oraz Partię Demokratyczną (d. Unia Wolności). W 2007r. ponownie wybrany prezydentem Torunia jako członek Stowarzyszenia Ordynacka (zawiązane przez byłych postkomunistów min. Oleksy, Cimoszewicz, Siwiec, Kalisz, Kołodko, Czarzasty), na trzecią kadencję w 2010r. i czwartą w 2014r. wybrany z poparciem klubu Czas Gospodarzy i PO z którym to ugrupowaniem w Radzie Miasta tworzyli koalicję. Teraz w 2015r. przyjaciel i sojusznik PiS, bo wygrali, PO poległa to już ich pewnie nie lubi.
  już oceniałe(a)ś
  26
  3
  Zaleski nie musiał entuzjazmować się z pwodu wyniku PiSu. Wystarczy, że był z nimi. To się nazywa przewidywaniem biegu historii.
  już oceniałe(a)ś
  18
  2
  Wyjątkowy "leśny dziadek" to On nie jest. Wielu wyrzuciło lub zakopało na lepsze czasy swoje książeczki PZPR, przefarbowało się na demokratów i zaczęło uczęszczać do kościółka. To są ludzie bez honoru, czci i etyki. Wszędzie wciska swój pysk licząc na głosy ciemnego ludu. który nota bene go wybiera w swojej tępocie. Garnie do siebie za wszelką cenę nie mając chyba świadomości, że nie zabierze tego do grobu ... pomnika nikt w Toruniu mu nie wystawi. Zmienmy prezydenta na kogos uczciwego, kreatywnego i madrego. Wszyscy na tym skorzystamy. Pamietajmy ze symbolem Torunia jest Kopernik a nie osiol ...
  @1robert315 To w końcu na kogo mam głosować na honorowego czy gospodarnego? Bo to w parze w dzisiejszych czasach rzadko chadza .
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Umie się chłop dopasować do sytuacji. Gratuluję męża stanu godnego swego miasta.
  już oceniałe(a)ś
  16
  6
  Nie dziwię się,że Lenz i miejskie koło PO popiera Zalewskiego w radzie miejskiej.Jedni i drudzy nie mają Honoru.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Tow.Zalewski to taki czerwono-czarny człowieczek.A dzisiaj pisowski prezydent pokazał podpisując ustawę o metropoliach gdzie mają Zalewskiego.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Najważniejsze,że pisuary rozwiążą problem z tow.Zalewskim,rozpisując wybory samorządowe.Dla samego tow.Zalewskiego będzie to też lepiej,bo odpocznie,zacznie dbać o zdrowie.A mieszkańcy Torunia też odpoczną od niego i jego rodziny.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  Zaleski dla koryta zrobi nawet ..... . Taki to już typ. Teraz weźmie kurs na ojca dyr.? bo będzie na fali. Co na to wszystko powie koleś CaUbecki?
  już oceniałe(a)ś
  7
  2