"Park im. Żołnierzy Wyklętych - Bohaterów Niezłomnych" - taką nazwę miałby nosić zielony skwer za pomnikiem marszałka Piłsudskiego.
Mieszkaniec gminy Kowalewo Pomorskie skakał do wody z roweru wodnego, a następnie wracał na pojazd. Po jednym ze skoków, znajomi stracili go z pola widzenia.
Ponad setka samochodów niemieckiego producenta przejechała ulicami naszego miasta. W paradzie wzięły udział zabytkowe maszyny oraz najnowsze auta.
W Toruniu Trwa Festiwal Teatrów Ulicznych. W weekend Teatr Delikates prezentuje widowisko "Marzyciele".
Od lat miasto zachęca dzieci do udziału w programie "Lato bez nudy". Program przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, bo z atrakcji można skorzystać po okazaniu legitymacji szkolnej.
Pięć firm chce pracować nad dokumentami niezbędnymi do rozpoczęcia modernizacji przeprawy przez Wisłę im. Piłsudskiego. Najtańsza oferta jest o 16 tys. droższa niż planowali wydać na projekty toruńscy drogowcy.
Baseny na trzech poziomach, kąpielisko otwarte, strefa saun, sala do squasha, tańca i ćwiczeń, a na zewnątrz zieleń i wielofunkcyjne boisko - tak ma wyglądać zmodernizowana pływalnia przy ul. Bażyńskich. Toruński magistrat pokazał zwycięską...
Harmonica Bridge to festiwal różnych gatunków muzycznych, adresowany do miłośników harmonijki ustnej w muzyce bluesowej, folkowej, jazzowej i poważnej. Impreza zaczęła się w piątek w Toruniu, potrwa do niedzieli.
W torebce pasażerki opla policjanci znaleźli ponad 450 g amfetaminy.
Galeria handlowa, na którą wielu tak narzeka, ma pewną siłę - integruje działających w niej przedsiębiorców. Na Starówce nie ma czegoś takiego, brakuje ogólnej promocji dzielnicy jako centrum handlowego.
Pierwsza, która zdecydowanie postawiła tamę mowie nienawiści Jacka Międlara ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy.
Bella Skyway Festival w Toruniu coraz bliżej. Od 23 do 28 sierpnia zobaczymy aż 20 imponujących świetlnych instalacji, projekcji, a nawet nocny pokaz lotniczy.
Przez Toruń przejdzie coroczny marsz z kijkami nordic walking. Fundacja Neuca dla Zdrowia organizuje go piąty raz, przy okazji wspierając szczytne cele. Ruszyła rejestracja uczestników.
Ruszył remont kapitalny ul. Mohna w Toruniu. Kończą się zaś prace na ul. Krakowskiej.
Takie są profity z głównej wygranej w Ekstra Pensji, która padła wczoraj w Ciechocinku.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.