W nawiązaniu do artykułu "Komunikacyjny bubel - dla kogo te tramwaje, bo nie dla studentów [LIST]", uprzejmie proszę o opublikowanie następującego wyjaśnienia:
Lokalny Komitet Obrony Demokracji organizuje w piątek o godz. 17 pikiety: pod Sądem Okręgowym w Toruniu oraz pod Sądem Rejonowym w Grudziądzu.
Na Festiwalu Naukowym E(x)plory młodzi torunianie nie tylko świetnie się bawili, ale pogłębili też swoją wiedzę.
Papuga nimfa została znaleziona przy ul. Targowej w Toruniu. Trwa poszukiwanie jej właściciela.
W piątek, 27 kwietnia pod hasłem "Mega Weekend" rozpoczyna się sezon turystyczny w Kujawsko-Pomorskiem. Jakie atrakcje odbędą się w naszej okolicy?
Władze Związku Nauczycielstwa Polskiego zdecydowały, że od soboty zawieszają ogólnopolski protest. Jak wyglądał 18., przedostatni dzień strajku w Toruniu?
Ośrodek Informacji Turystycznej opublikował właśnie swój 14. raport z badań nad strukturą i wielkością przyjazdowego ruchu turystycznego do Torunia.
8 maja ruszą roboty torowe i drogowe w rejonie pl. Rapackiego. Budowlańcy zaczną od Wałów gen. Sikorskiego i ul. Chopina. W sumie toruńscy kierowcy i pasażerowie MZK muszą przygotować się na 1,5 roku dużych utrudnień.
Najprawdopodobniej po majówce będzie wiadomo, jaką decyzję podejmie Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych i Autostrad w sprawie włoskiej firmy Impresa Pizzarotti, której budowa trzech odcinków drogi ekspresowej S5 w Kujawsko-Pomorskiem idzie jak krew...
Jak przebiega warta 560 mln zł rozbudowa szpitala wojewódzkiego w Toruniu? Chętni mogą przekonać się już w niedzielę, 28 kwietnia.
Koncert "Podróż po Europie" z okazji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej odbędzie się 12 maja w Toruniu. Dystrybucja darmowych wejściówek właśnie się rozpoczyna.
Dziesięć mobilnych restauracji z całej Polski stanie pod toruńskim Centrum Handlowym Bielawy. Już w najbliższy piątek rozpocznie się tam Food Truck Festival.
Nie wiem, jaki w tym sens - powstaje linia na UMK, powstaje pętla Uniwersytet, i w trakcie roku akademickiego, na blisko dwa miesiące przed końcem zajęć, likwiduje się tyle kursów, choć linią nr 1 jeżdżą codziennie tysiące studentów.
Doniesienie na posła Stefana Niesiołowskiego za jego wypowiedź o dyrektorze Radia Maryja wpłynęło do prokuratora generalnego. Złożył je Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą.
Na ul. Przedzamcze zaczęła działać stacja ecoMOTO do ładowania pojazdów elektrycznych.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.